Kliknij klawiszem myszy w dowolne miejsce na stronie, a następnie klawiszem TAB, możesz przechodzić między linkami.

XIV SPARTAKIADA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W KROTOSZYNIE

Data: 25-11-2015, 13:41:14

Dnia 15 października wyjechaliśmy na bardzo ciekawe i oryginalne zawody sportowe w Krotoszynie. Były to zawody w pływaniu i bowling. W zawodach pływackich reprezentowali nas: Marta, Asia, Przemek Sz., Sebastian G. oraz Rafał A. Z kolei w bowlingu: Marcin, Michał i Łukasz S. Kadra WTZ obecna była w osobach: pani Jolanty Bosak, pani Agaty Liszewskiej oraz panów Dariusza Dziela i Juliana Pawłowskiego.

Z naszej ekipy najlepsza okazała się Marta, która zdobyła 1 złoty i 1 srebrny medal – odpowiednio na dystansie 25 i 50 m techniką klasyczną i dowolną. Medale także przywieźli inni zawodnicy. Przemek zdobył srebrny i brązowy medal w stylu dowolnym na 25 i 50 m. Sebastian zdobył brązowy medal na dystansie 25 m stylem klasycznym. Także reszta naszych zawodników zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Asia zajęła 4 miejsce w pływaniu z asekuracją, a Rafał 5 miejsce w nurkowaniu i 8 miejsce w zjeżdżaniu. Pływający terapeuci zajęli odpowiednio – Jolanta 4 miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym, a Dariusz 5 miejsce na tym samym dystansie. Trójka naszych zawodników w kręgle także bardzo dobrze się zaprezentowała, co przyczyniło się, że w ogólnej klasyfikacji zajęliśmy II miejsce na 14 drużyn startujących.

Zdobyliśmy cenną nagrodę, jaką jest mikrofalówka, która od tej pory podgrzewa nam niejedno pyszne śniadanko Uśmiech.