Kliknij klawiszem myszy w dowolne miejsce na stronie, a następnie klawiszem TAB, możesz przechodzić między linkami.

X MIĘDZYNARODOWE HALOWE MISTRZOSTWA KALISZA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Data: 09-12-2014, 12:14:49
         Dnia 20 listopada w czwartek odbyły się X Międzynarodowe Halowe Mistrzostwa Kalisza Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce. W imprezie tej brało udział ogólnie 21 drużyn, z naszej placówki natomiast 10 uczestników. Przyjemność i zaszczyt reprezentowania WTZ Gniezno mieli: Magdalena, Natalia W., Rafał A., Nikodem, Sebastian G., Marcin, Sebastian N., Renata L., Paulina, Karolina K. Indywidualnie nasza drużyna zdobyła 11 medali.

Magda zajęła 1 miejsce w biegu na 60 m, i w sztafecie 3 miejsce. Natalia zajęła w sztafecie 3 miejsce, a w skoku wzwyż również 3 miejsce. Rafał w sztafecie uplasował się na 3 miejscu, natomiast w skoku wzwyż zajął 2 miejsce. W konkurencji bieg na 60 m ten sam uczestnik był na 4 miejscu. Nikodem w sztafecie zajął 3 miejsce, z kolei Sebastian w skoku w dal 2 miejsce. Jeżeli chodzi o wyścig na wózkach, to Renata uplasowała się na 3 miejscu, a Sebastian na 4 miejscu. Paulina w rzucie piłką lekarską zajęła 1 miejsce, a w konkurencji skok w dal Karolina wywalczyła 2 miejsce. Marcinowi wprawdzie nie udało się zdobyć medalu, ale walczył wspólnie z nami zdobywając bardzo cenne punkty.

W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy 1 miejsce !!! , z czego jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi, że czwarty rok z rzędu wygraliśmy.

Chcemy też podziękować panu Darkowi Dzielowi, że nas tak dzielnie przygotowywał do tych zawodów i organizował treningi, które nam niezwykle pomogły i nas zmobilizowały. Życzymy sobie dalszych takich sukcesów i osiągnięć sportowych, aby każdy rok był dla nas sukcesem, i żeby nam dopisywało zdrowie i z każdym rokiem nabierali sił.

Wydarzenie opisała uczestniczka Paulina.