Kliknij klawiszem myszy w dowolne miejsce na stronie, a następnie klawiszem TAB, możesz przechodzić między linkami.

X SPARTAKIADA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W KROTOSZYNIE

Data: 09-11-2011, 14:04:18

W czwartek  8 września odbyła się X Spartakiada Osób Niepełnosprawnych Krotoszyn 2011 pod hasłem: „To już 10 raz. Trzy, dwa, jeden – START!”. Miejscem sportowej rywalizacji była kryta pływalnia „Wodnik”. Nasz warsztat startował po raz pierwszy w tych zawodach. Konkurencje zostały przeprowadzone na basenie oraz w kręgielni. O sile naszej drużyny stanowili:

Natalia Walkowiak, Paulina Kozłowska, Marcin Józefowicz, Rafał Antczak (drużyna pływacka) oraz Łukasz Stróżyk, Michał Bychowiec i Krzysiek Szymański (drużyna kręglarska). Na basenie udało nam się zdobyć 2 medale. Brązowy medal w wyławianiu pereł zdobył Marcin Józefowicz, a Paulina Kozłowska w konkurencji zjazd ze zjeżdżalni  na czas uplasowała się na 2 stopniu podium zdobywając srebrny medal.

W kręglach natomiast, w stawce 15 drużyn nasza drużyna zdobyła bardzo dobre II miejsce. Pływakom i kręglarzom serdecznie gratulujemy !!! Po zakończeniu konkurencji wszyscy uczestnicy otrzymali obiad. Na zakończenie rozdano wszystkim drużynom nagrody, medale i dyplomy.  W ogólnej klasyfikacji zespół WTZ Gniezno zajął wysokie 4 miejsce. Puchar za I miejsce otrzymał ZSS Krotoszyn, wyprzedzając DPS Baszków (II miejsce) oraz SOSW Borzęciczki i WTZ Krotoszyn (ex aequo III miejsce). W drodze powrotnej tradycji stało się zadość :) i wstąpiliśmy na pyszny obiad. W Krotoszynie uczestników dopingowała Pani Kierownik Kamilla Wesołowska - Czajka. Ponadto opiekę nad uczestnikami sprawowali: Pani Tatiana Kowszewicz, Pan Szymon Kistowski i Pan Roman Zawodny.