Kliknij klawiszem myszy w dowolne miejsce na stronie, a następnie klawiszem TAB, możesz przechodzić między linkami.

WYPRAWA NA BUŁGARSKĄ . . .

Data: 18-05-2015, 08:58:11
         25 kwietnia był dla części uczestników bardzo emocjonującym dniem. Tego dnia udaliśmy się na mecz Lech Poznań – Śląsk Wrocław. Z Gniezna wyjechaliśmy o godz. 18:00 aby o 20:30 zasiąść na trybunach Stadionu Miejskiego w Poznaniu, przy ul. Bułgarskiej.

Pierwsza połowa meczu nie należała do emocjonujących i zakończyła się bezbramkowym remisem. Najwyraźniej w szatni trenerzy zmotywowali swoich zawodników, bo druga połowa wyglądała zupełnie inaczej. Gra piłkarzy Lecha była bardzo ciekawa, padły też dwie bramki dla Kolejorza.  Jako pierwszy golkipera Śląska pokonał w 56 min. Kasper Hämäläinen. Wyczyn fińskiego pomocnika powtórzył w 83 min. jego rodak Paulus Arajuuri strzałem głową.

W wyjeździe uczestniczyli: Michał, Natalia D., Sławek, Jurek, Monika, Marcin, Damian, Ania N., Robert S., Rafał P., Łukasz S., Krzysiu, Natalia W., oraz Grzegorz. Opiekunami grupy byli: Agata Kryszak - Zdrojewska, Jolanta Bosak, Agata Liszewska, Magdalena Malinger, Julian Pawłowski, Dariusz Dziel oraz Sebastian Łuczak. Wszyscy zmęczeni ale też zadowoleni ze zwycięstwa około północy dotarliśmy do domów.